Photo Lipsa de afectiune May 29, 2010 Share this:TweetLike this:Like Loading... pic 0 Comments Share: Filipineza Îmi place să văd cum cuvintele prind viață. Cu fiecare cuvânt, retrăiesc o amintire, conștientizez prezentul sau arunc o privire în viitor. Cuvinte, muzică, imagini... despre asta e, nu-i așa? You Might Also Like Been there. Done that. October 7, 2013 Oare?! October 2, 2013 Kit de licenta June 14, 2010 No Comments Reply Alin LEO 22 May 29, 2010 at 7:27 pm e dulce si frumoasa, dar nu asa dulce si frumoasa ca tine Reply filipineza May 29, 2010 at 10:48 pm Multumesc 🙂 Reply madalinutza May 29, 2010 at 11:07 pm ce scump e ..imi aduce aminte de ai mei:) Leave a Reply Cancel ReplyName * Email * Website Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Δ
No Comments
e dulce si frumoasa, dar nu asa dulce si frumoasa ca tine
Multumesc 🙂
ce scump e ..imi aduce aminte de ai mei:)