Funny Photo Kit de licenta June 14, 2010 Dragii mei colegi de la FJSC, Pentru ca maine avem examenul de licenta, m-am gandit sa va arat si voua ce crede amicul meu S. ca trebuie sa avem pentru a trece cu brio. Enjoy! Share this:TweetLike this:Like Loading... FJSCFunnylicentatocilar 0 Comments Share: Filipineza Îmi place să văd cum cuvintele prind viață. Cu fiecare cuvânt, retrăiesc o amintire, conștientizez prezentul sau arunc o privire în viitor. Cuvinte, muzică, imagini... despre asta e, nu-i așa? You Might Also Like Tot ce nu știai despre zodii April 9, 2015 Eu cred că Google e femeie… September 20, 2015 Ușa mă-sii sau misterul toaletelor publice September 17, 2015 No Comments Leave a Reply Cancel ReplyName * Email * Website Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Δ
No Comments