Browsing Tag

ce am invatat dupa un an de blogging

    Opinii Parerea mea ȘKOALA VEȚII

    Ce am învățat eu după un an de blogging

    April 1, 2016

    Filipineza mea împlinește astăzi un anișor. Nu, nu e păcăleală. Fix acum un an, pe vremea asta, lansam filipineza.ro. Și am scris, după care am lenevit, după care am scris din nou. Pentru că eu nu pot să scriu dacă nu am ceva de spus. Și atunci tac. Dar doar în scris. Dar uite că a trecut un an în care am învățat o grămdă de chestii. Și vi le spun și vouă aici:…

    Continue Reading